Uwaga!

Drodzy Klienci, z przyjemnością informujemy, że hotel działa w nowym, lepszym, własnym miejscu. Prosimy o sprawdzenie adresu i mapy w zakładce "Kontakt"

Psy do adopcji

Kobietki po przejściach, kobietki z przeszłością

15.11.17

Czyli Adela potrzebuje człeka na wyłączność, a i Aza chętnie jakiegoś przygarnie.

 

Adela to sunia około 7 letnia, błąkała się przy drodze przez kilka tygodni, czekając na swoich właścicieli, którzy ją tam porzucili. Jak później się okazało, była szczenna, szczeniaki były martwe, nie mogłaby ich urodzić. Gdyby nie udało się jej złapać, nie byłoby jej tutaj. Na szczęście dała się złapać. Jest wysterylizowana, po mastektomii (po sterylizacji było podejrzenie gruczolakoraka, okazało się, że nie był to rak).

Adelka jest spokojną przytulanką, najchętniej cały czas spędzałaby z człowiekiem na pieszczotach, lubi rozdawać całusy. Ostrożna w pierwszym kontakcie szybko nabiera zaufania do nowych osób. Bezkonfliktowo żyje z różnymi psami w hotelu. W drugiej połowie życia powinna trafić do domu gdzie byłaby pierwszym lub drugim psem.

 

Aza, ma około 4 lat i 15 kg wagi. Jest spokojna, zrównoważona. Kilka miesięcy temu została mamą 3 szczeniąt którymi opiekowała się w wykopanej na polu jamie. Następnie trafiła ze szczeniakami do schroniska, tam oddzielono ją od dzieci. Schroniskową rzeczywistość bardzo źle znosiła, znalazła się na skraju wyczerpania jedyną szansą na uratowanie jej życia było zabranie jej stamtąd. W dalszym ciągu w schronisku pozostaje dwójka jej dzieci, które czekaja na nowy dom.

Obecnie jest w dużo lepszej kondycji fizycznej i psychicznej, szuka swojego docelowego domu i człowieka. Dobrze odnajduje się w stadzie innych psów. Jest pieszczochem. Rozkoszuje się, pierwszy chyba raz w życiu, wylegiwaniem na kanapie (chwilę trwało zanim zrozumiała, że jej miejsce jest w domu, jak i reszty stada, a nie na zewnątrz).

 

Adela i Aza mieszkaja pod jednym dachem, stanowią fantastyczny, zgrany duet. Gdyby ktoś chciał zaadoptować je obie byłoby super