Uwaga!

Drodzy Klienci, z przyjemnością informujemy, że hotel działa w nowym, lepszym, własnym miejscu. Prosimy o sprawdzenie adresu i mapy w zakładce "Kontakt"

Psy do adopcji

zdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjeciezdjecie

Kobietki po przejściach, kobietki z przeszłością

15.11.17

Czyli Adela potrzebuje człeka na wyłączność, a i Aza chętnie jakiegoś przygarnie.

 

Adela to sunia około 7 letnia, błąkała się przy drodze przez kilka tygodni, czekając na swoich właścicieli, którzy ją tam porzucili. Jak później się okazało, była szczenna, szczeniaki były martwe, nie mogłaby ich urodzić. Gdyby nie udało się jej złapać, nie byłoby jej tutaj. Na szczęście dała się złapać. Jest wysterylizowana, po mastektomii (po sterylizacji było podejrzenie gruczolakoraka, okazało się, że nie był to rak).

Adelka jest spokojną przytulanką, najchętniej cały czas spędzałaby z człowiekiem na pieszczotach, lubi rozdawać całusy. Ostrożna w pierwszym kontakcie szybko nabiera zaufania do nowych osób. Bezkonfliktowo żyje z różnymi psami w hotelu. W drugiej połowie życia powinna trafić do domu gdzie byłaby pierwszym lub drugim psem.

 

Aza, ma około 4 lat i 15 kg wagi. Jest spokojna, zrównoważona. Kilka miesięcy temu została mamą 3 szczeniąt którymi opiekowała się w wykopanej na polu jamie. Następnie trafiła ze szczeniakami do schroniska, tam oddzielono ją od dzieci. Schroniskową rzeczywistość bardzo źle znosiła, znalazła się na skraju wyczerpania jedyną szansą na uratowanie jej życia było zabranie jej stamtąd. W dalszym ciągu w schronisku pozostaje dwójka jej dzieci, które czekaja na nowy dom.

Obecnie jest w dużo lepszej kondycji fizycznej i psychicznej, szuka swojego docelowego domu i człowieka. Dobrze odnajduje się w stadzie innych psów. Jest pieszczochem. Rozkoszuje się, pierwszy chyba raz w życiu, wylegiwaniem na kanapie (chwilę trwało zanim zrozumiała, że jej miejsce jest w domu, jak i reszty stada, a nie na zewnątrz).

 

Adela i Aza mieszkaja pod jednym dachem, stanowią fantastyczny, zgrany duet. Gdyby ktoś chciał zaadoptować je obie byłoby super

zdjeciezdjeciezdjecie

Patek vel Pacio

16.10.17

Do domu doginowych przyjaciół trafiła taki oto przystojny kawaler. Dom jest już zapsiony po sufit więc szuka swojego własnego.

Pies w typie beagle’a, około roku, waży 12 kg, wzrostu 40-50 cm, wykastrowany. Przyjacielski, kontaktowy, pełen energii, radosny, szuka kontaktu z człowiekiem. Lubi pieszczoty, lubi się przytulać, lubi spać w łóżku ze swoimi ludźmi. Dogaduje się z innymi psami, również w kontaktach z dziećmi - ok. Osoba (dom) do którego trafi musi uważać na jego wilczy apetyt (łatwo może go utuczyć), oraz specyfikę razy - nie spuszczać na spacerach ze smyczy (gdy złapie trop jest nie do przywołania), chyba że nowy właściciel weźmie z nim udział w profesjonalnych treningach dla tej rasy. Spacery z Paciem są specyficzne w porównaniu z innymi rasami, jako beagle non stop węszy, wącha, to właściwie on prowadzi człowieka na smyczy.
Byłoby super gdyby trafił do kogoś kto ma pojęcie o tej rasie.

zdjeciezdjecie

Słodki wilczek - Dżasper

6.08.12

Taki mail dostałam od mojej przyjaciółki.

Jasper ma dom

321

Strona: