Uwaga!

Szanowni Państwo od dnia 1 czerwca 2019 obowiązuje nowy cennik. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce Oferta.

O Nas

Maria Jakubowska – właścicielka hotelu

Psy towarzyszyły jej od dzieciństwa. Przez wiele lat były wiernymi przyjaciółmi, jednak dopiero Owca, biały owczarek szwajcarski, całkowicie zmieniła jej życie. Suczka była zalęknionym psem o niezwykle delikatnej psychice. Wymagała szczególnej opieki. To popchnęło Marię do studiów nad psychiką czworonogów i ich szkoleniem. Skończyła kursy porozumiewania się ze zwierzętami Kirsten Helming. Została wolontariuszką Fundacji dla Ratowania Zwierząt Emir. Jej dom po wielokroć służył za tymczasowe schronienie dla bezdomnych psów, poszukujących nowego domu. Doświadczenie, które zyskała podczas pracy z nimi zachęciło ją do stworzenia miejsca, w którym czworonogi znajdą odpowiednie schronienie na czas, kiedy ich właściciele nie mogą być z nimi. Tak powstał Dog Inn, hotel dla psów, w którym czują się one niemal jak u siebie.
 

Monika Pikulik - opiekunka i Instruktorka

Odkąd pamięta w jej rodzinie były zwierzęta, głównie psy. Jako dziecko zabierała ze stawu żaby i jaszczurki żeby się nie utopiły. Miała różnego rodzaju gryzonie, papużki, gady. Jednak jej największą miłością są psy i koty. Jest szczęśliwym posiadaczem trzech psów i kota. Lara adoptowana
ze schroniska ma 8 lat, Korso typowy
przedstawiciel rasy border collie ma 5 lat. Nikt nie wie ile lat ma Kazimiera, adoptowana jako bardzo stary pies, a nadal mająca się świetnie. Stado zasila jeszcze 10 letni kot Franciszek.
Z dwoma młodszymi psami biega, jeździ
na rowerze, startuje w zawodach Hard Dog Race - to taki psio-ludzki runamgeddon. Sama także startuje w runmageddonach.
Z psami trenuje frisbee i pasienie owiec. Jest psim trenerem i behawiorystą, lubi pracować z psami, których problemy są na podłożu agresji lękowej. Pracuje także z psami sportowymi przygotowując je pod zawody frisbee lub po prostu ucząc życia społecznego.